Wilden® Yedek Pompa Parçaları

Wilden® Uyumlu Pompa ve Yedek Parçaları

1955 yılında ilk kez basınçlı hava ile çalışan diyaframlı pompaları geliştirerek alanında öncü firmalardan biri olan WILDEN PUMP, ilk günlerden itibaren hava tahrikli çift diyaframlı pompalar pazarında lider konuma gelmiştir. 1998 yılından itibaren de Dover Grubu bünyesinde ürün çeşitliliği ve teknoloji konusunda rakiplerinden ayrılan bir konumda yükselmektedir. Neotrans firması da kurulduğu günden itibaren lider firmalarla ve üreticiler ile çalışmaktadır. Müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda uygun ekipmanları, ürünleri, pompa ve yedek parça desteği, satış sonrası destek, mühendislik hizmetleri, temin edilme ve montaj süreci, gibi imkanlar sunmaktadır.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

Havayla Çalışan Çift Diyaframlı Pompalar için diyaframlar, yuvalar, bilyeler (toplar), pistonlar, contalar, hava valfleri, O-ringler, donanım, kelepçe bantları, susturucular ve tamir takımları gibi ihtiyacınız olacak birçok Wilden markaya uygun yedek parçaya Neotrans adresinden ulaşabilirsiniz.

Wilden Tipi pompa ve yedek parça desteğinde ihtiyaçlar doğrultusunda ve farklı kullanım yerlerine göre kullanıcıya sunulmaktadır. Wilden Tipi pompaların en önemli özelliklerinden biri olan enerji tasarrufu sağlayan hava dağıtım teknolojisiyle çalışması ve geniş malzeme seçeneğiyle takılma ya da donma olmadan yüksek basınç uygulamalarında başarıyla çalışan modeldir.

Wilden Tipi pompalar kendi içerisinde kullanım alanlarına göre Metal Gövdeli Hava Tahrikli Çift Diyaframlı Pompalar, Plastik Gövdeli Hava Tahrikli Çift Diyaframlı Pompalar, Metal Gövdeli Yüksek Basınç Pompaları, Plastik Manyetik Kavramalı Santrifüj Pompalar olarak dört ana çeşide ayrılır. Bu grup dışında kalan ve gıda uygulamaları, maden uygulamaları gibi farklı alanlarda kullanılan Wilden Tipi pompa ve yedek parçaları da mevcuttur.

Wilden Tipi pompa ve yedek parçaların kullanıldığı alanlar genel olarak: alkol, kimyasalları artıma, asit/ alkali/ kimyasal, boya ve pigment, drenaj uygulamaları, petrol türevi sıvılar, seramik çamuru, sır, yağ ve solvent transferi gibi çeşitli uygulamalardır.