Sandpiper® Yedek Pompa Parçaları

Sandpiper® Uyumlu Pompa ve Yedek Parçaları

Neotrans, Sandpiper® markasına uygun olan en kaliteli Yedek Parçaları kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Havayla Çalışan Çift Diyaframlı Pompalar, Diyaframlar, yuvalar, bilyeler, pistonlar, contalar, hava valfleri, O-ringler, donanım, kelepçe bantları, şaftlar, susturucular ve tamir takımları gibi eksiksiz, geniş bir aşınma parçası yelpazesine sahiptir.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

Sandpiper® Hava valfi, Havayla Çalışan Çift Diyaframlı pompanın ana unsurlarından birisidir. Sandpiper pompaları, hem dahili hava valfi hem de harici hava valfi tasarımlarını ve konumlarını kullanmaktadır. Hava valfi gövdesinde kullanılan malzemeler pirinç, alüminyum, plastik veya paslanmaz çelik gibi kalite olarak farklılık gösterebilir. Diyaframlı Pompalarda hava valfleri, diyaframların arasına pompanın tam ortasına yerleştirilmiştir. Bu şekilde hava yolları ve ölü hacimler en az seviyeye indirilir. Neotrans’da müşterilerine Sandpiper’a uygun en kaliteli Yedek Parça desteği sağlamaktadır.

Diyaframlı pompa, basınçlı hava ile çalışır. Valf yuvaları ve valf bilyelerinin sıvıyı pompalamak için ileri geri hareket ederek işlevsel çalışmasından faydalanılır. Havayla çalışan çift diyaframlı bir pompanın düzgün çalışması için Valf yuvaları ve valf bilyeleri kritik bileşenlerdir. Havayla Çalışan Çift Diyaframlı Pompalarda Valf Topları ve Valf Yuvaları havacılık, çevre, enerji, otomotiv, inşaat, kimyasal, seramik, makyaj malzemeleri, yiyecek- içecek, petrol gazı, ambalajlama, çelik- metal ve eczacılık gibi birçok sektörde bulunmaktadır.

Genel bakım programının önemli bir parçası olarak diyaframlar, üreticinin tavsiyelerine göre düzenli aralıklarla değiştirilmelidir. Çift diyaframlı pompa, ileriye geri doğru hareket eden bir mil ile birbirine bağlanan iki esnek diyafram kullanılan ve diğer adıyla pozitif deplasmanlı pompa olarak da bilinir. Diyaframların görevi bir tarafından havanın ve diğer tarafından da ortamın ayrılmasını sağlayacak şekilde çalışmaktır.

Havayla Çalışan Çift Diyaframlı Sandpıper Pompanızın valf yuvaları, valf topları, hava valfı, diyaframıdonamı ile ilgili soru ya da sorunlarınız için lütfen Neotrans yedek Pompa Parçaları’nda çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımızla iletişime geçiniz. Sandpiper marka ürünlere uygun yedek parça ürünleri ile ilgili sorunlarınızda size yardımcı olmaktan ve çözüme ulaşmaktan mutluluk duyarız.

sandpiper pompa parçaları