Dalgıç Çamur Pompası

Q serisi ağır hizmet tipi dalgıç çamur pompası mükemmel malzeme, gelişmiş yapı benimser ve güçlü teslimat kabiliyetine sahip geniş akışlı geçişe sahiptir. Hidrolik parçalar aşınmaya dayanıklıdır. Esas olarak kum, elma şarabı kömürü, çamur vb. gibi katı parçacıklı sıvıları taşımak için kullanılırlar. Metalurji, çelik endüstrisi, inşaat, enerji santrali ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı
Genel Bakış

Q serisi ağır hizmet tipi dalgıç çamur pompaları, bulamaçlı sıvı, çakıl, cüruf, atık vb. katı parçacıkların taşınması için tasarlanmış ve uygundur.
Bu ağır hizmet tipi dalgıç bulamaç pompaları, nehir tarama, kum pompalama gemisi, kanalizasyon arıtma tesisleri, metalurji endüstrisi, madencilik, enerji santralleri vb. uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özellikler

1) Daha iyi stabilite ve daha uzun hizmet ömrü – aşınma parçalarının tümü aşınmaya dayanıklı krom alaşımından yapılmıştır.
Benzersiz mekanik salmastra cihazı, elektrik motorunu yüksek basınçlı sudan ve yabancı maddelerden koruyabilir; böylece yüksek emiş verimliliği sağlanabilir.
2) Çalkalama pervanesi, çamurun kırılmasına ve karıştırılmasına yardımcı olmak için donatılmıştır.
3) Ek bir vakum pompasına veya pompa dairesine ihtiyaç duyulmadığından kolay kurulum, çalıştırma ve maliyet tasarrufu.
4) Tüm kullanım ve bakım süreci boyunca profesyonel teknoloji desteği sağlanır.

Materyal

Islak aşınma parçalarının tümü, sertliği 58HRC’den fazla olan ve güçlü anti-saldırı, direnç aşınması ve aşınmaya sahip aşınmaya dayanıklı krom alaşımından yapılmıştır.