Desülfürizasyon Pompası

TL Desülfürizasyon pompası, termik santralde pompa aracılığıyla ortam taşıma FGD sisteminin karakteristiğini hedefleyen, baca gazı desülfürizasyon projesinin teknik özelliklerini özümseyerek şirketimiz tarafından özenle araştırılan ve geliştirilen yeni nesil yüksek verimli enerji tasarrufu ürünüdür.

Özellikler

TL serisi baca gazı desülfürizasyon pompası akış parçaları, güvenilir tasarım ve yüksek çalışma verimliliğini garanti etmek için gelişmiş akış simülasyon teknolojisini benimser.
1) Uzun hizmet ömrüne sahip korozyona ve aşınmaya dayanıklı metal veya kauçuk malzemeler
2) Pompa haznesindeki çark konumunu değiştirmek için yatak bileşenlerini ayarlayarak her zaman en yüksek verimi elde edin
3) Bakımı kolay: emme veya boşaltma boruları sökülmeden demonte edilebilir
4) Konik makaralı rulman ve yağlamalı iki silindirik makaralı rulman, hizmet ömrünü uzatır.

Materyal

Baca gazı desülfürizasyon pompasının pervanesi ve emme kapağı, önemli korozyon direnci ve aşınma direncine sahip, kendi geliştirdiği malzeme olan dubleks paslanmaz beyaz demirden oluşmaktadır. Bu arada, basınç parçaları olarak çerçeve plakası, kapak plakası ve ekleme plakaları sünek dökme demirden yapılmıştır. Ayrıca, hafiflik, nispeten düşük maliyet ve mükemmel aşınma performansı gibi avantajlara sahip olan kapak plakası astarı, arka astar ve çerçeve plakası astarı malzemesi olarak doğal kauçuk da kullanabiliriz.

Uygulama Alanları

1) Sülfürik asit fosfat gübre endüstrisi: taşıma asidi, likör, kanalizasyon, su, silika içeren florür asidi, fosfat bulamacı ve diğer ortamlar.
2) Demir dışı metal eritme endüstrisi: özellikle kurşun, çinko, altın, gümüş, bakır, manganez, kobalt, nadir toprak ve diğer çeşitli hidrometalurjik asit, aşındırıcı hamur bulamacı (filtre presi ile donatılmış) elektrolit, kanalizasyon ve diğer ortamlar için uygundur. teslimat.
3) Kimyasal ve diğer şirketler: çeşitli sülfürik asit, hidroklorik asit, alkali, berrak sıvı veya bulamaç yağları gönderileri. Titanyum dioksit, demir Pembe üretimi, çeşitli boyalar, pigment üretimi, metalik olmayan mineral işleme endüstrileri.
4) Klor-alkali endüstrisi: hidroklorik asit, kostik elektrolit vb.
5) Arıtma: saf su, yüksek saf su, atık su (kanalizasyon deri, elektrokaplama atık su, elektronik kanalizasyon, kağıt yapımı kanalizasyon, tekstil kanalizasyon, gıda atık su, kanalizasyon, kanalizasyon ilaç endüstrisi, vb.)
6) Demir ve çelik işletmeleri: sülfürik asit sistemi, hidroklorik asit pozisyonları, safsızlık kanalizasyon ile.
7) Islak \ yarı kuru kükürt giderme sirkülasyon pompası: bazik, asidik, aşındırıcı pozisyonları aynı anda uygulamak için.
8) Kömür endüstrisi, kömür aşındırıcı sıvılar, kömür bulamaç taşımacılığı.