blagdon pompa

Blagdon® Uyumlu Pompa ve Yedek Parçaları

Neotrans, Blagdon ürününe uygun yedek parça ve kullanım alanına göre değişen malzemelerden oluşan çeşitleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Diyaframlı pompalar alkol, kimyasalları artıma, asit/ alkali/ kimyasal, boya ve pigment, drenaj uygulamaları, petrol türevi sıvılar, seramik çamuru, sır, yağ ve solvent transferi gibi çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Neotrans adresinde valf topu, valf yuvası, diyafram, donanım, halka, conta ve tamir takımları gibi çeşitli Blagdon yedek parça ürünleri bulunmaktadır.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

Bir diyaframlı pompanın basınçlı hava ile çalışmasında ve sıvıyı pompalamasında valf yuvaları ve valf toplarının ileri geri hareket etmek gibi önemli bir işlevleri vardır. Pompanın düzgün çalışması için kullanılan her bir parçanın kaliteli, sağlam ve kullanılacağı alana uygun malzemeden yapılmış olması gerekmektedir. Örneğin agresif olmayan sıvı uygulamalar için Valve Ball Neoprene Fit Blagdon Pumps Parts; agresif sıvıları pompalarken Valve Ball PTFE Fit Blagdon Pumps Parts; petrol yağ bazlı sıvıları pompalarken Valve Ball BUNA-N/Nitrile Fit Blagdon Pumps Parts; aşırı sıcaklık gerektiren agresif asitler gibi sıvılarda Valve Ball FKM Fit Blagdon Pumps Parts; aşırı soğuk gerektiren seyreltik asitlerde Valve Ball EPDM/ Blagdon Pumps Parts malzeleri kullanılmalıdır. Blagdon balls ürünü görünüm açısından benzerlik gösterse de kullanılacağı alana göre malzemesi ve renk kodu değişmektedir.

Neotrans Blagdon diyafram yedek parça ürünlerinde de malzeme seçeneklerine sahiptir. En yaygın kullanılan malzemeler Neoprene, EPDM, Nitrile ve PTFE gibi çeşitleriyle farklı boyutlarda, renk kodlarıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Neotrans sitesi üzerinden ihtiyacınız olan Blagdon Valve Ball ve Blagdon Diaphragm yedek parçalarına ulaşabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımıza ulaşarak Blagdon yedek parça çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

blagdon pompa parçaları