Stark Serisi

Stark serisi, en geniş sıvı dozajlama uygulamasıyla uyumluluğu sağlayan malzemelerle üretilen çok yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalar için uygundur.

Düşük gürültü emisyonları üretmek ve güç tüketimini en aza indirmek için tasarlandı. Manuel ve elektrikli aktüatör üzerinden yüksek hassasiyetli strok ayarı. Diğer tasarım özellikleri arasında toksik, aşındırıcı ve diğer tehlikeli sıvıların dozlanması için su geçirmez yapı sunan sıfır sızıntı profili bulunur; Ayrıca, pompalanan sıvıyı kirletebilecek kirletici maddelere karşı koruma sağlar.

Debi ayarlaması, SEKO’nun pompanın manuel akış ayarlama cihazını, uzaktan yönetim sunan otomatik bir sistemle değiştiren AKTUA sistemini kullanır.

Mekanik bir doldurma sistemi, sabit hidrolik sıvı seviyesini korur, böylece maksimum hassasiyet ve tekrarlanabilirlik garanti eder. Ayrıca diyaframın deformasyonunu yönetmeye yardımcı olur, böylece ömrünü uzatır ve operasyonel maliyetleri azaltır.

Havalandırma sistemi: Havalandırma sistemi, çalışma sırasında otomatik havalandırmayı garantilemenin yanı sıra, hava tahliyesini manuel bir işlemle destekleyerek, pompanın kullanıma hazır olmasını da kolaylaştırır.

Basınç tahliye valfi: pompayı beklenmedik bir aşırı basınca karşı korur.

Kartuş valfler: Azami dozaj hassasiyetini sağlamak için, küçük akış hızları için bile, çift ve üçlü bilyalı konfigürasyonlar yüksek hassasiyetli koltuklarda mevcuttur. AISI 316L paslanmaz çelik kafalar için metal contalar ve plastik olanlar için FPM contalar, maksimum uyumluluk garanti eder.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

Özellikler:

  • Düşük gürültülü entegre şanzıman, solucan tipi, yağ banyosu yağlanmış
  • Düşük sürtünmeli rulmanlar tasarımına dayanan daha düşük enerji tüketimi
  • Mikrometrik strok uzunluğu ayarı manuel olarak ve / veya otomatik olarak çalıştırılır
  • Elektrik servo motor ile otomatik strok uzunluğu değişimi
  • Manuel strok ayar mekanizmasına elektriksel servo motorun kolay “sahada” montajı
  • Kapasite aralığı: 660 l / saate kadar, 124 bara kadar
  • Islanan parçalar: SS 316L, PP, PVDF ve PVC
  • Sertifikalı ATEX 94/4 / CE II 2 G E IIB T4 (Bölge 1 için)