Espango® Peristaltik Pompalar

Yılların tecrübesiyle sektöre öncülük eden distribütörü olduğumuz Espango firması ile sizlere ihtiyacınız olan peristaltik pompalar üzerine hizmet vermekteyiz.
Firmamızda bulunan Espango peristaltik ürünleri ve kataloğumuz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

Distribütörü olduğumuz Espango şirketi ve yıllarca tecrübesini kanıtlanmış şirket ortaklarının, yakın işbirliği sonucunda peristaltik pompa ürün grubu geliştirip, üretilerek hizmete sunulmuştur. Üretilen Peristaltik dozaj pompalarımızın kullanım alanı çok geniştir. Akvaryumlardaki mineral tuzların mikro dozajında kullanılan küçük pompalardan, su arıtma sisteminde büyük miktarda kalsiyum hidroksitin aktarılmasında kullanılan büyük pompalara kadar farklı gereksinimleri karşılamaktadır.

Neotrans aracılığı ile müşterilerimizin hizmetine sunulan tüm peristaltik pompalarımız, projenize göre uyarlanır ve temel modellerimiz uygulamadaki özel ihtiyaçlarınıza göre değiştirilir. Peristaltik pompalarımızın çok yönlü kullanım imkanı ve stoklarımızda bekleyen hazır ürünlerimiz ile projelerinize destek olmaktayız. Az adetli ya da tek parça ürün tedariğinde dahi taleplerinize çok kısa sürede ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Stoklarımızda bulundurduğumuz, geniş ürün yelpazesi ile hızlı numune alma hizmeti sunmaktayız. Hızlı numune alma hizmetimiz sayesinde, müşterilerimiz zaman kaybetmeden ilk fizibilite analizini ve daha sonra projenin ön değerlendirmesini yapabilmektedir.

Peristaltik dozaj pompalarımızın debisi modele bağlı olarak sabit kalabilir ya da invertör veya özel kumanda panosu aracılığıyla ayarlanabilir özellik taşımaktadır. Peristaltik dozaj pompalarımızın debisi 0.1 ml/dk’dan 6.000 l/saate kadar geniş aralıkta ayarlanabilmektedir. Peristaltik pompalarımız modele bağlı olarak açık motor (OEM), farklı koruma derecelerine sahip (IP40, IP55, IP65) IP55 korumalı motor ya da kasaya sahiptir.

Peristaltik pompalarda kullanılan lastik borular, pompalanan sıvılar ile temas edecekleri için teknik olarak en uygun malzemelerle üretilmektedir. Doğru malzeme kullanımı da hem süre hem de basınç açısından ( 6 bara kadar) yüksek performans sergileme imkanı sunmaktadırlar.