Graco® Uyumlu Pompa ve Yedek Parçaları

Neotrans, AODD Pompalarına uyum sağlayan yedek parçalarla, güvenilir ve kaliteli ürünlerle sizi buluşturur. Neotrans®, Graco ürünlerine uyumlu, valf topu, valf yuvası, diyaframı ve valf halkaları gibi yedek parçalara ulaşacağınız bir adrestir.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

Diyaframlı pompaların sıvıyı pompalarken basınçlı hava ile çalıştığı bilinmektedir. Havayla çalışan çift diyaframlı pompanın düzgün şekilde çalışması için valf bilyesi ve valf yuvaları önemli bir bileşendir. Sıvıyı pompalarken valf topu ve valf yuvaları ileri ve geri hareket işlevi sağlayacaktır. Bu sistemin düzgün çalışabilmesi ve iyi performans alınabilmesi için Graco balls ve Graco Valve Seats parçalarının kaliteli olması, doğru malzemeden yapılmış ve doğru üründe kullanılmış olması gerekmektedir. Çünkü her endüstri alanının kullanacağı ürüne göre faklı seçimleri ve gereksinimleri olabilir.

Çift diyaframlı pompalarda diyafram bir tarafta havanın ve diğer tarafında ortamın ayrılması sistemiyle çalışır. Pompa tasarımlarında iki nokta arasında sızdırmazlığı sağlaması amacıyla tercih edilir ve önemli bir görevi vardır. Bunun için doğru çalışması, işlevini düzgün yerine getirmesi gerekir. Graco-dıaphragms düzenli kontrol edilmeli ve üreticinin tavsiyesine göre düzenli olarak değiştirilmelidir. Diyaframın verimli, uzun ömürlü ve iyi performansla çalışması, basınçlı hava kaynağına bağlıdır. Basınçlı hava beslemesinin maksimum seviyenin üzerinde olması, ürünün verimliliğini düşürebilir.

Graco o-ring ürünlerinin boyut ve malzeme seçenekleri oldukça çoktur. Kullanışlı ve esnek yapısıyla tasarlandığı ilk günden itibaren geliştirilerek farklı boyutlarda ek standartlara uygun hale getirildi. Graco halka yedek parça çeşitlerinin boyut ve malzeme açısından farklı seçim imkânları sundu.

Farklı endüstri alanında hizmet veren firmaların kimyasal uyumluluk, sıcaklık, aşınma direnci ve sertifikasyon gereksinimleri gibi özel uygulama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli malzemeler ve tasarımlar kullanması gerekebilir. Kullanılacak alana göre tercih etmeniz gereken yedek parçalar değişiklik gösterecektir. Neotrans firması, Graco ürünlerine uygun yedek parçaları size ulaştırmak için geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Neotrans pompa parçalarında en yaygın kullanılan ve tercih edilen Santopren, Hytrel, N-fit, PTFE gibi malzemeleri ve ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Havayla Çalışan Çift Diyaframlı pompalarınız için doğru ve uyumlu yedek parça temini yaptıktan sonra onarımı ve servisi sırasındada ürünlerin zarar görmemesi için gerekli özen gösterilmelidir.

graco pompa parçaları