aro uyumlu pompa

Aro® Uyumlu Pompa ve Yedek Parçaları

Aro® havayla çalışan çift diyaframlı pompa ürününü ilk olarak seksenli yıllarda Bryan Ohio’da (Amerika Birleşik Devletleri) piyasaya sürmüştür. Günümüzde ARO®, Ingersoll Rand Corp.’un bir parçası ve başlıca AODD Pump markalarından birisidir.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

ARO® havayla çalışan diyaframlı pompalar, çeşitli viskoz akışkanları taşımak için kullanım kapasitesi taşır ve durmasız, buzsuz çalışmasını sağlar. Dengesiz hava valfi tasarımı ise diğer pompalarla ilişkili durma sorunlarını önlemektedir. Hızlı boşaltma egzoz valfleri, soğuk egzoz havasını buza eğilimli bileşenlerden yönlendirir ve donmayı engeller. Tahliye edilmesi planlanan sıvının türüne göre pompa kısmı, tek gövdeli, iki gövdeli ya da ağır hizmet tipi iki gövdeli dahil olmak üzere çoklu yapılandırmalar içeren pistonlu pompa paketleri bulunmaktadır.

ARO® diyaframlı pompalar, uygun maliyeti, güvenilir yapısıyla endüstriyel ve kimyasal uygulamalar için iyi bir seçimdir. Cıvatalı, sızdırmaz yapısı çapraz kontaminasyonu ortadan kaldırmakta ve operatörün güvenliğini artırmaktadır. Modüler yapısı, azaltılmış parça sayısı ve kullanım kolaylığı olan tamir takımları gerekli durumlarda ürünün onarım süresini de en aza indirmektedir.

Neotrans, çift diyaframlı (AODD) Pompalarına uyum sağlayan yedek parçalarla, güvenilir ve kaliteli ürünlerle sizi buluşturur. Neotrans®, tercihinize göre birçok parçanın yedek ürün desteğini sağlamakla birlikte Aro yedek parçalarına valf topu, valf yuvası, diyafram, conta, kelepçe bantları, susturucular, piston ve valf halkaları gibi ürünlere ulaşacağınız bir adrestir.

Diyaframlı Pompalar da herhangi bir arıza ya da bakım durumunda Neotrans sitesi üzerinden Aro markasına uygun ürünleri tek tek tercih edebileceğiniz gibi Aro Service Kıts kısmından; vida, conta ve birçok halka çeşitlerinin bir arada bulunduğu servis/tamir kitine ulaşabilirsiniz. Servis kitleri pnömatik çift diyaframlı pompanızın ıslak kısmı için ıslak kit ve hava ile çalışan çift diyaframlı pompanızın hava tarafının bakım onarımında kullanılan kit olarak iki çeşitte karşınıza çıkacaktır. Bu iki kitin içerisinde farklı ürünler bulunacağından dolayı, ihtiyacınız olan ürünlerin neler olduğuna ve hangi alanda kullanacağınızı düşünerek tercih yapmalısınız.

Aro Service Kıts dışında ürünleri tek tek almak istediğinizde; Aro gaskets, Aro ring, Aro valve balls, aro valve seats, aro hardware ve aro diaphragms çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Ancak her endüstrinin pompaları kullandığı alan ve bu alana uygun kullanılacak Aro yedek parça ürününün değişiklik göstereceği düşünülmelidir. Kimyasal uyumluluk, sıcaklık, sızdırmazlık kapasitesi gibi özel uygulama ihtiyaçlarınıza göre Neotrans pompa parçalarında en yaygın kullanılan, tercih edilen Santopren, Hytrel, N-fit, PTFE, Neopren gibi kaliteli malzemeleri ve ürünleri müşterilerine sunmaktadır.