Yamada® Uyumlu Pompa ve Yedek Parçaları

Neotrans® valf topu, valf yuvası, diyaframı ve valf halkaları gibi Yamada yedek parçalara ürünlerine güvenilir şekilde ulaşmanız için hizmet vermektedir. En yaygın kullanılan ve tercih edilen Neoprene, Nitrile, PTFE, FKM/ Viton, EPDM, Santopren, Hytrel, N-fit gibi malzemeleri ve ürünleri kullanım alanlarına göre müşterileriyle buluşturmaktadır. Havayla Çalışan Çift Diyaframlı pompalarınızın sorunsuz ve yüksek performansla çalışması için doğru yedek parçayı temin etmelisiniz. Bakım, onarım ve servis hizmetlerinde ürünlerin zarar görmemesi için gerekli özeni göstermelisiniz.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı

Yamada diyafram yedek parça ürünlerinde endüstri alanlarına göre kullanılması gereken malzeme değişiklik gösterecektir. Neotrans en yaygın kullanılan malzeme çeşitlerinden Yamada Pumps Diaphragm PTFE yedek parçasını gibi ürünleri müşterilerine sunmaktadır. PTFE/TFM aromatik veya klorlu hidrokarbon, asit, keton ve asetat gibi agresif sıvıları pompalarken tercih etmeniz gerekir. Poliüretan, Santopren, Hytrel vb. malzeme çeşitlerini de kullanacağınız yere göre tercih edebilirsiniz. Yamada-dıaphragms kaliteli bir çalışma için düzenli kontrol edilmeli ve gerekli tamirleri bilirkişiler tarafından yapılmalıdır.

Valf topları havayla çalışan çift diyaframlı pompanın düzgün çalışması için kontrol edilmeli ve bakımları yapılmalıdır. Çünkü sıvıyı pompalarken valf toplarının ileri ve geriye hareket etme işlevini düzgün yerine getirmesi gerekir. Neotrans kullanılacak alanları birbirinden farklı olan Yamada Balls yedek parça ürünlerini müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için temin etmektedir. Yamada Balls FKM, Yamada Balls Nitrile ve Yamada Balls PTFE en yaygın kullanılan malzemelerdir. Yamada Balls FKM, aşırı ısı gerektiren alanlarda, Yamada Balls Nitrile yedek parçasını petrol/yağ bazlı, akaryakıt, benzin gibi sıvıları içeren uygulamalarda, Yamada Balls PTFE agresif sıvıları pompalarken, Yamada Balls Neopren ise agresif olmayan uygulamalarda kullanım için tercih etmelisiniz.

Yamada o-ring yedek parçalarında kullanılacağı yere, endüstri alanına uygun geniş boyut ve malzeme seçeneği vardır. Örneğin Yamada o-ring PTFE yemek parçası agresif asit, baz, alkol, yağlara karşı çok iyi kimyasal direnci ardır. Yüksek ve düşük sıcaklara dayanıklı olmasıyla da en yaygın tercih edilen o-ring malzemelerindendir.

Havayla çalışan çift diyaframlı pompaların çalışma sisteminin düzgün ve sağlıklı ilerleyebilmesi için her bir parçanın birlikte uyum içerisinde çalışması gerekmektedir. Düzgün, kaliteli ve sorunsuz bir çalışma sağlamak istiyorsanız valf yuvası, topu, diyaframı, donanımı, halkası ve genel olarak pompa sistemini kontrol etmelisiniz. Buna ek olarak da ürünün performansını düşürmemek için düzenli aralıklarla Yamada yedek parça ürünlerini değiştirmelisiniz. Neotrans firması, ihtiyaç duyduğunuz Yamada yedek parçalarını size ulaştırmak için profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.