Yüksek Kromlu Kum Pompası Boğaz Burcu

Boğaz burcu çamur pompalarının ıslak kısımlarından biridir. Plaka astarını birbirine bağlar ve pervane ile çalışacak bir Pompa odası oluşturur.
Bazı ünlü pompa üreticileri için %100 TERS DEĞİŞTİRİLEBİLİR, stoğunuzu değiştirmenize gerek olmayan, kaliteli, yüksek kromlu bulamaç pompası boğaz burcunu ve diğer yedek parçaları gururla üretiyoruz.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı
Materyal
  1. Hi Chrome Cr27, aşındırıcı koşullar altında mükemmel performans sunan, aşınmaya dayanıklı beyaz bir demirdir. Alaşım çok çeşitli bulamaç türlerinde etkili bir şekilde kullanılabilir. Cr27 alaşımının yüksek aşınma direnci, mikro yapısında sert karbürlerin bulunmasıyla sağlanır. Alaşım Cr27, özellikle hafif korozyon direncinin yanı sıra erozyon direncinin de gerekli olduğu uygulamalar için uygundur.
  2. Orta derecede erozyon direncine sahip Cr15Mo3 Marten-sic beyaz demir.
  3. A49, aşındırıcı aşınmanın da sorun teşkil ettiği düşük PH’lı korozyon görevleri için uygundur. Alaşım, pH’ın 4’ten az olduğu Baca Gazı Kükürt Giderme (FGD) ve diğer aşındırıcı uygulamalar için özellikle uygundur. Alaşım, diğer hafif asidik ortamlarda da kullanılabilir. A49, Ni-Hard 1’e benzer bir erozyon direncine sahiptir.
Parça Listesi