Yüksek Kromlu Çamur Pompası Boğaz Burcu

Boğaz burcu, bulamaç pompalarının ıslak parçalarından biridir. Plaka astarını bağlar ve pervane ile çalışmak için bir Pompa odası oluşturur.
Bazı ünlü pompa üreticileri için gururla kaliteli yüksek kromlu bulamaç pompa boğaz burcu ve diğer yedek parçaları üretiyoruz, bunlar% 100 TERS DEĞİŞTİRİLEBİLİR, stokunuzu değiştirmenize gerek yok.

Materyal
  1. Hi Chrome Cr27, aşındırıcı koşullar altında mükemmel performans sunan aşınmaya dayanıklı bir beyaz demirdir. Alaşım, çok çeşitli bulamaç türlerinde etkili bir şekilde kullanılabilir. Cr27 alaşımının yüksek aşınma direnci, mikro yapısındaki sert karbürlerin varlığı ile sağlanır. Cr27 alaşımı özellikle hafif korozyon direncinin yanı sıra erozyon direncinin de gerekli olduğu uygulamalar için uygundur.
  2. Cr15Mo3 Orta derecede erozyon direncine sahip marten-sic beyaz demir.
  3. A49, erozif aşınmanın da sorun olduğu düşük PH korozyon görevleri için uygundur. Alaşım özellikle Baca Gazı Desülfürizasyonu (FGD) ve pH’ın 4’ten düşük olduğu diğer korozif uygulamalar için uygundur. Alaşım diğer hafif asidik ortamlarda da kullanılabilir. A49, Ni-Hard 1’e benzer bir erozyon direncine sahiptir.
Parça Listesi