Kauçuk Çamur Pompası Çerçeve Plakası Astarı

Kauçuk bulamaç pompa astarı, bulamaç pompaların ıslak parçalarından biridir. Bulamacın içinden akacağı boğaz burcuna sahip bir pompa odası oluştururlar.
Bazı ünlü pompa üreticileri için gururla kaliteli kauçuk bulamaç pompa gömlekleri ve diğer yedek parçaları üretiyoruz, bunlar % 100 TERS DEĞİŞTİRİLEBİLİR, stokunuzu değiştirmenize gerek yok.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı
Materyal
  1. R08, düşük ila orta sertlikte siyah bir doğal kauçuktur. R08, ince partiküllü çamurlarda üstün aşındırıcı direncin gerekli olduğu çarklar için kullanılır. R08’in sertliği, onu R26’ya kıyasla hem parçalanma aşınmasına hem de genişlemeye (yani: merkezkaç kuvvetlerinin neden olduğu genişleme) karşı daha dirençli hale getirir. R08 genellikle sadece pervaneler için kullanılır
  2. R26 siyah, yumuşak bir doğal kauçuktur. İnce parçacıklı bulamaç uygulamalarında diğer tüm malzemelere göre üstün erozyon direncine sahiptir. R26’da kullanılan antioksidanlar ve bozunma önleyiciler, depolama ömrünü iyileştirmek ve kullanım sırasında bozunmayı azaltmak için optimize edilmiştir. R26’nın yüksek erozyon direnci, yüksek esnekliği, yüksek gerilme mukavemeti ve düşük Shore sertliğinin kombinasyonu ile sağlanır.
  3. Elastomer S12, genellikle katı yağlar, sıvı yağlar ve mumlar içeren uygulamalarda kullanılan sentetik bir kauçuktur. S12 orta derecede erozyon direncine sahiptir.
Parça Listesi