Seramik Çamur Pompası Pervanesi

Seramik çamur pompası çarkları, Aşınmaya ve Erozyona dayanıklı çalışma uygulamasını amaçlayan Silisyum Nitrür Bağlı Silisyum Karbürden yapılmıştır.
Bazı ünlü pompa üreticileri için gururla kaliteli seramik bulamaç pompa gömlekleri ve diğer yedek parçaları üretiyoruz, bunlar% 100 TERS DEĞİŞTİRİLEBİLİR, stokunuzu değiştirmenize gerek yok.

Garanti İmkanı +90 (216) 393 00 95 İade İmkanı
Materyal

Silisyum nitrür bağlı silisyum karbür (Si3N4-SiC) ile seramik bulamaç pompa çarkı üretiyoruz. Seramik çamur pompası çarkının aşınma direnci, korozyon direnci vb. gibi birçok iyi özelliği vardır. Şimdi parçalar sürekli olarak kömür enerjisi üretimi, demir dışı dökümhane, madencilik ve diğerleri için sağlanmaktadır.
Seramik çamur pompası parçalarının korozyon ve aşınma direnci, yüksek krom alaşımından yapılanları oldukça aşmaktadır. Si3N4-SiC malzemenin aşınma direnci Cr15Mo3’e kıyasla 3,13 kat daha fazladır. Ancak Si3N4-SiC malzemenin ağırlığı alaşım parçaların sadece 1/3’ü kadardır.

Si3N4-SiC (silisyum nitrür bağlı silisyum karbür) bir tür inorganik metalik olmayan malzemedir.
Aşınmaya dirençli performansı, Mohs sertliği 8.9 olan Cr15Mo3’ün 3.13 katıdır, sadece Elmas ve Kübik Bor Nitrür’den sonra gelir. Benzer ürünlerle karşılaştırıldığında, seramik yoğunluğumuz diğerlerinden yaklaşık %5 daha yüksektir ve normal sıcaklıkta çift eğilme mukavemeti daha yüksektir.

Parça Listesi

Bulamaç pompası çarkları stili
1.5 /1    2 /1.5    3 /2    4 /3
6 /4     8 / 6